پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید حسین آقا سید مرتضی
تبلیغات

اولین جلسه هیات مدیره تعاونی صبح امید فدک در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

با سلام و احترام به اعضای محترم تعاونی


عزیزان تبریک تبریک لطفا با دقت مطالعه کنید و برای دیگر اعضا ارسال کنید .

 

✍ اولین جلسه هیات مدیره در ۱۹ فروردین سال ۱۴۰۰ برگزار شد و با عنایت به ۳۲ سال تلاش و ۳۲ سال پیگیری و ۳۲ سال همت ، در ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ دستور پذیرش تعاونی صبح امید فدک ( ۱۹ ناجا ) با توکل بخدا و دعا شما عزیزان توسط ثبت صادر شد و تعاونی وارد مرحله جدید و پایانی شد .
تمامی مدارک به اعضای هیات مدیره و بازرسین برای بازبینی و تایید داده شد و برنامه ریزی و تصویب جدید به شرح ذیل تقدیم میگردد!


۱. اعضای محترم تعاونی مورخه ۵ اردیبهشت یکشنبه ساعت ۷ صبح با تمام اعضای خانواده ( درجه ۱ ) در زمین حضور داشته باشند و برای حقانیت و قدرت این تعاونی به حضور تک تک شما حتی عزیزان در شهرستان هستند احتیاج داریم و آدرس زمین و لوکیشن در همین کانال متعاقبا تقدیم میگردد .
حضور الزامی است لطفا با کارت عضویت تعاونی و کارت ملی حضور داشته باشید.


۲. اعضای محترم هیات مدیره و بازرسین و مدیر عامل برای پی کنی و تحدید حدود سند ، هر نفر مرحله اول مبلغ ۱۰ ( ده ) میلیون تومان ظرف ۴۸ ساعت ( تا مورخه ۲۲ فروردین ) به حسابی که متعاقبا اعلام میگردد واریز می نمایند.


۳. بازرس محترم جناب اقای حجت دیوبند برای پیشرفت سند مبلغ ۵۰ میلیون تومان واریز می نماید.

۴. اعضای محترم تعاونی تمام سهم ، مرحله اول ؛ مبلغ ۲ (دو) میلیون تومان برای پی کنی و تحدید حدود سند تا مورخه ۲ اردیبهشت واریز می نمایند و در صورت عدم پرداخت تا مورخه ۲ اردیبهشت بعد از آن کلی مبلغ سه میلیون تومان جریمه دریافت میگردد . شماره حساب در همین کانال متعاقبا اعلام میگردد و بعد از واریز عکس فیش و شماره پیگیری برای خانم عبدی ارسال شود.

 

۵. اعضای محترم تعاونی نیم سهم و ثانویه مرحله اول : مبلغ یک میلیون تومان برای پی کنی و تحدید حدود سند تا مورخه ۲ اردیبهشت واریز می نمایند و در صورت عدم پرداخت تا مورخه ۲ اردیبهشت ، کلی مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان جریمه دریافت میگردد . شماره حساب متعاقبا اعلام میگردد و بعد از واریز عکس فیش و شماره پیگیری برای خانم عبدی ارسال شود.


۶. تمامی اعضای برای اطلاعات بیشتر میتوانند به آقای نامداری تماس بگیرند و تمامی اعضای هیات مدیره و بازرسین و مدیر عامل پاسخگو هم هستند.

۷. عزیزان حضور حداکثری شما در ۵ اردیبهشت و واریز مبلغ مرحله اول باعث سرعت در دریافت سند و فروش زمین و یا .... است . لطفا همکاری کنید.
خداوند ناظر بر عملکرد این تعاونی می باشد .

یاعلی

 

cop 2

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی:خیابان انقلاب ,بین فلسطین و ابوریحان,بن بست مهارت,پلاک دوم,طبقه ی اول

شماره تماس ها:66481357-66463261

09014154259

ورود

دکتر سید حسین اقا سید مرتضی در شبکه های اجتماعی

کانال تلگرام: @Iranman123

اینستاگرام: @seyedhossein_agha_seyedmorteza

ایمیل: khadmat.ac@gmail.com


تمامی حقوق این وب سایت برای پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید حسین اقا سید مرتضی محفوظ است

مدیرسایت مهندس میلاد کوهزادی میباشند 

Template Design:Dima Group