پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید حسین آقا سید مرتضی
تبلیغات

بیانیه دکتر سید حسین آقا سید مرتضی در مورد شیوع بیماری کرونا

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز و شریف، در حال حاضر به این کشور دارای تمدن و فرهیخته ایران، وطنمان، دوباره توسط شیطان بزرگ امریکا و حلقه بگوش های آن مثل اسرائیل حمله شده و این بار حمله به شکل جنگ افزار ویروسی است و باید با هم همدل و همصدا شویم، حتی شما که خارج از کشور هستید یادتان نرود بدور از سیاست، ایرانی هستید.

عزیزان شکل حمله بسیار روشن و حرفه ای و با فکر انجام شده، امریکا در چند سال اخیر در بسیاری از موارد اقتصادی در حال شکست و عقب افتادن از چین بود و این موضوع باعث شکل گیری اقتصاد قوی چین و جابجایی قدرت مالی در دنیا بود ، و این بار امریکا و اسرائیل با همکاری و استفاده شیطانی از تکنولوژی، ویروسی را با سوء استفاده از اسم حیوانی بنام خفاش به دو نوع وارد جهان کردند .

ویروس کرونا COVID-19 نوع اول:که بسیار قوی تر و کاملتر در قلب اقتصادی چین، قلب اعتقادی ایران، قلب سیاسی ایتالیا، قلب اقتصادی کره جنوبی و....... که بسیار قوی و بدون کنترل با مرگ همراه است.

ویروس کرونا COVID-19 نوع دوم:ویروسی که برای فرار ذهن ها از اصل ماجرا بود. در خود امریکا، در عربستان ، در کشورهای حاشیه ایران و..... که بسیار از نوع اول ضعیف تر است و بدون کنترل خیلی کمتر باعث مرگ میشود .

واقعا یک سوال در ذهن است چرا عربستان ، افغانستان، عراق و..... ( هر جا که شیطان بزرگ است ) که حتی از لحاظ علمی از ایران و ایتالیا و کره جنوبی رتبه پایین تری دارند، این ویروس قابل کنترل است و مرگ ندارد و یا خیلی کم است ولی در ایران با این قدرت پزشکی و یا ایتالیا با این توانایی علمی و برنامه دار و یا کره جنوبی با این توان اقتصادی بسیار شدت دارد و مرگ بالای دو درصد است و بسیار سخت قابل کنترل است.


عزیزان این به معنای واقعی کلمه حمله ویروسی است، که بسیار برنامه ریزی شده در حال اجرا است و مطمئن باشید دو حالت دارد:

حالت اول:خداوند کمک کند سریعا واکسن و یا دارو توسط کشور های آسیب دیده درست شود و مردم نجات پیدا کنند.

حالت دوم:شکل طراحی شده شیطان، بعد از حمله و اسیب رساندن به تمام زیر ساخت های مذهبی و اقتصادی کشورهای اصل ماجرا مثل چین ، ایران ، کره جنوبی، ایتالیا و.... که این هدف امریکا است و حلقه بگوش های امریکا مثل اسرائیل و یا خود امریکا به یاری مردم می ایند و با یک فیلم نمادین اعلام میکنند که واکسن و یا دارو ساخته شد.

عزیزان کافیست به صحبت های رئیس جمهور امریکا دقت کنید ( مثل مسخره کردن شستن دست و ... ) و نوع بودجه تصویبی امریکا برای مقابله با این ویروس و یا پیگیری های نمادین اسرائیل ( نشان دادن آزمایشگاه های پیشرفته و لوازم پزشکی و ...) برای درمان این ویروس تماما گواه از برنامه ریزی است که تمام کشورها برای نجات مردم خودشان واقتصاد کشورشان حاضرند قدرت شیطان بزرگ و معامله قرن و خیلی از قرارداد های مالی دیگر را هم بپذیرند.

ای مردم عزیز و شریف ایران فکر کنید، یک استان کوچک (قم )که حتی فرودگاه ملی هم ندارد ارتباط بسیار کمتری با استان های دیگر دارد و فقط قلب مذهبی ایران است چطور میتواند این ویروس را در چند روز به کل کشور انتقال دهد و در کانال های منافقین اعلام شود بخاطر طلبه های کشور چین و یا خط هواپیمایی داخلی است، ولی در همسایه کشور ما مثل عربستان و عراق و افغانستان که تماما از وسایل و تجهیزات چینی استفاده میشود و هیچ خط هواپیمایی انان بسته نشده و تماما تاجر های چینی در حال رفت و امد هستن ، فقط چند مریض و کشته دارند!

ضمن خسته نباشید به رسانه ملی و دولت و تمامی زحمتکشان، برای واضح شدن موضوع و این حمله ویروسی به کشور تمامی اخبار مربوط به این ویروس که مربوط به کشور امریکا و اسرائیل و کشورهای همسایه می باشد، کامل و روشنتر بدون هیچ اغراقی لطفا اطلاع رسانی شود، تا از این اقدام کثیف شیطان بزرگ پرده برداری شود.

و یک درخواست از مردم ایران یعنی کشوری به نام عشق و تمدن و انسانیت دوباره باهم همدل شویم ، تمامی مسائل بهداشتی و.... را رعایت کنیم به بدهکاران با توجه به این شرایط فرصت دهیم و در خانه بمانیم، تا انشالله دارو و یا واکسن این ویروس آماده شود.

یاعلی
دکتر جامعه شناس
سید حسین آقا سید مرتضی
17 اسفند سال1398

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی:خیابان انقلاب ,بین فلسطین و ابوریحان,بن بست مهارت,پلاک دوم,طبقه ی اول

شماره تماس ها:66481357-66463261

09014154259

ورود

دکتر سید حسین اقا سید مرتضی در شبکه های اجتماعی

کانال تلگرام: @Iranman123

اینستاگرام: @seyedhossein_agha_seyedmorteza

ایمیل: khadmat.ac@gmail.com


تمامی حقوق این وب سایت برای پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید حسین اقا سید مرتضی محفوظ است

مدیرسایت مهندس میلاد کوهزادی میباشند 

Template Design:Dima Group